| BiLoIoS1 a întrebat:

SAlut TPU va fog frumos sa imi spuneti si mie o compunere la romana si nu am timp sa o fac.

Asa ne-a spus asa va spun si eu Tema:intr-o compunere de 20-30 de randuri imagineazati o compunere a naratiuni in asa fel in cat sa justifice titlul o mare rusine.

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Pana ai cautat, pana ai scris aici... aveai timp sa o faci tu. Succes!

| FlorenceVi a răspuns:

Cerinta asa era scrisa in carte, gresita gramatical?

| NaTl a răspuns:

Cauta pe google gasesti multe.

| BiLoIoS1 explică (pentru NaTl):

Am cautat dar nu gasesc

| Madsss a răspuns:

Se vede ca nu ai timp de teme, scrisul tau transmite un semnal de alarma : esti semi-analfabeta...