| andreutza99 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati plss...deci am o tema la romana sa fac o compunere de 10-15 randuri cu titlul Miar placea sa fiu prietena cu Ionel Popescu? si sa argumentam ionel popoescu din vizita de ion luca caragiale va rog frumos dati-mi o idee ceva dau funda la cel mai buna raspuns si la restul vot

Răspuns Câştigător
| NinelGuevara a răspuns:

Pai.depinde ce gen de fata estihappy dionel e un personaj negativ neasculator etc. daca esti cuminte spune ca nu ti ar palcea deoarece nu vrei sa ai prieteni obraznici si daca esti mai ''nebuna''' spune ca da...ti ar placea sa ai astfel de prieteni deoarece te ai distar cu ei laughing devil blushing puppy dog eyes?