| BiLoIoS1 a întrebat:

SAlut TPU va fog frumos sa imi spuneti si mie o compunere la romana si nu am timp sa o fac.
Asa ne-a spus asa va spun si eu Tema:intr-o compunere de 20-30 de randuri imagineazati o compunere a naratiuni in asa fel in cat sa justifice titlul o mare rusine.
Am incredere in voi care ie cea mai buna compunere primeste funda.
Va Multumesc!

1 răspuns:
| Tobias_Adi_1980 a răspuns:

ni sti sa faci o compunere? nu ai avut timp sa faci o cumpunere? cat ai scris anuntul asta faceai jumatate de compunere

Întrebări recente