| Marijuana187 a întrebat:

Un inceput pentru o compunere cu titlul : Chipul fericit al povestilorwhistling. dau funda pentru cel mai frumos inceput!happy[Inceputul sa aiba macar 10 randuriwinking]. Rog Seriozitatewinking

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Cand ma gandesc la povesti, ma gandesc ca la ceva fermecator, care tine de sentimeatele mele.este ca si cand totul este un rai care tine mult timp, cu animale care vorbesc, cu personaje bune, si personaje rele, ca daca nu ar fi una din ele povestea ar avea al sens, fata de firul suav care curge lin.Parca intru in povestea fara sfarsit, de care rau mai ma despart...
mai scrie si tu ca nu mai pot.