| 1EndWorld a întrebat:

va prezint cel mai tare chat din Romania, are radio online nonstop pe care puteti sa faceti dedicatii prietenilor, pe situl nostru mai gasiti si haroscop, tv online, curs valutar, stiri de ultima ora, si va puteti strange cu prieteni la barfa www.cristyspania675.do.am primi cei 10 vor avea functie de moderator, adica puteti da ban la ceilalti dupa server

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Ce porcarie de site, muzica cu tigani manelari, 15 secunde am intrat si m-am ingrozit deja