| 1EndWorld a întrebat:

va prezint cel mai tare chat din Romania, are radio online nonstop pe care puteti sa faceti dedicatii prietenilor, pe situl nostru mai gasiti si haroscop, tv online, curs valutar, stiri de ultima ora, si va puteti strange cu prieteni la barfa www.cristyspania675.do.am primi cei 10 vor avea functie de moderator, adica puteti da ban la ceilalti dupa server

3 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pai,daca are Haroscop cum zici tu, chiar ca merita.; D

| 1EndWorld explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Ne vizitezi si tu?

| 1EndWorld explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Daca aduci 10 prieteni te fac sub admin pe situl meu si ati dau si funda pe TPU