| 1EndWorld a întrebat:

va prezint cel mai tare chat din Romania, are radio online nonstop pe care puteti sa faceti dedicatii prietenilor, pe situl nostru mai gasiti si haroscop, tv online, curs valutar, stiri de ultima ora, si va puteti strange cu prieteni la barfa www.cristyspania675.do.am primi cei 10 vor avea functie de moderator, adica puteti da ban la ceilalti dupa server ANUNT NOU: CEI care aduc 10 preiteni pe chat primesc functia de subadmin iar pe TPU primiti funda si vot

2 răspunsuri:
| SookiexD a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa pui cacaturi din astea pe TPUwinking. Un simplu sfat. Nu sunt asa de multi cocalari pe cat credeti voi. Si sigur se gaseste unu sa te de injure. Eu ma abtin.

| 1EndWorld explică (pentru SookiexD):

1 asta e raspuns? daca nu te intereseaza nu raspunde, si 2 daca ma injura asi ia ban rolling on the floor