| LowWw a întrebat:

va rog ziceti-mi si mie cum pot sa sterg albumele de pe facebook, am vreo 6-7 albume goale si nu stiu cum sa le sterg.
Sunt de la aplicatii gen cat rezisti cu chuck norris, etc...

Răspuns Câştigător
| Stitch92 a răspuns:

Fotografii->click pe albumul pe care il vrei sters->editeaza albumul->sus apare un mic cos de gunoi langa 'unde au fost facut' si 'done', dai click pe el si gata.

2 răspunsuri:
| o1OCXsss a răspuns:

Pai intrii la albumele care vrei sa le stergi.dai clic pe un album, sus acolo o sa veyi un mic cosulet de gunoi, in care o sa dai clik si o sa te intrebe daca vrei sa+l stergi tu dai done-da. sper ca te+am ajutat. Funda?