| NyanCat a întrebat:

Ma joc un joc pe facebook si nu stiu de ce mi s-au facut vreo 200 si ceva de albume cu numele "My Ourworld photos" (ourworld e numele jocului) dar toate albumele sunt goale. nu stiti cum le ot sterge pe toate deodata sau macar MULT mai repede? Funda! P. s: Scuze de categorie

4 răspunsuri:
| BEmanuel87 a răspuns:

Ce, era vreo urgenta de ai pus in categoria asta?

Nu poti sa le stergi mai repede.

| Elena_Alexandra_1990 a răspuns:

Scuze dar la asta nu te pot ajuta eu am problema pe care o ai si tu numai ca la mine nu sunt 200 de albume sunt 1000 si am sters pe rand cate unu timp de o ora pana am ajuns la 500! la miine jocul se numea ourWorld! dar nu am nici o idee pentru asta sau pentru ce s-a intamplat de sunt asa multe

| NyanCat explică (pentru Elena_Alexandra_1990):

Buna!

si la mine tot ourworld dar acum am 5.000 de albume!

| Elena_Alexandra_1990 a răspuns (pentru NyanCat):

Woow va trebui sa le stergi pe rand sau sa incetezi sa te joci