| bogdan98_9097 a întrebat:

Voi ma-ti ajutat mereu si as vrea sa va pun o intrebare. Cum fac sa mi se miste mai bine minecraft fara a cumpara RAM ca mi se misca gravvv adica se misca foarte greu si vreau sa stiu cum il fac sa se miste bine. cel care imi da raspunsul care o sa-imi faca minecraft sa se miste bine jur ca dau funda

Răspuns Câştigător
| Aandreyii a răspuns:

Trage programul game booster si o sa se miste mai bine... daca tot ai lag intra in settings, video settings si pune asa:
-graphics:fancy
-toate pe off
-performance:max fps

2 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Langa ceas (jos in colt ) ai o bara cu programele deschise. Inchide TOATE programele de care nu ai nevoie si nu le folosesti, cand joci inchide si yahoo messenger. Asta s-ar putea sa te mai ajute cat de cat, daca nu vrei sa cumperi memorie RAM. Bafta!winking

| 0rlando a răspuns:

Dacă PC-ul nu are resurse suficiente, nimic nu te poate ajuta.