| anonim_4396 a întrebat:

Voi pleca in vacanta la Slanic Moldova. Dar in afara sa vad aceasta statiune. ce alte statiuni mai pot vedea prin zona? de exemplu Tusnad sau Lepsa (cheile Tisitei). dau funda happy

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Etarziu si probabil te-ai intors deja din vacanta (abia acum am dat peste intrebare),dar macar sa stii pentru viitor. E statiunea Lacul Rosu,iar pana acolo parcurgi Cheile Bicazului. E ceva superb, fara egal in tara! Eu am facut cheile de la baza pana sus la lac pe jos, 13 km. Ceva de vis! happy