| anonim_4396 a întrebat:

Voi pleca cateva zile la Slanic Moldova.adica ma voi caza acolo. Ce atractii turistice pot vedea acolo? in statiune cat si in jurul statiunii? adica voi mai merge prin Tusnad. Lepsa (cheile Tisitei) ce pot vedea acolo? daca mai stiti si alte locatii prin apropiere puteti sa imi spuneti. dau funda! happy

1 răspuns:
| deuceD a răspuns:

Bolovanu lui tepes, scoala lui albert ainstein, sunt multe atractii///sa nu te bagi pe ursi, sunt in calduri.