| EuDarii a întrebat:

Vreau sa imi fac un canal pe youtube si nu stiu ce video-uri sa postez pe eltongueai video-uri cu versuri, vloguri(nu cred),
tutoriale despre editat poze, melodii still chipmunk, etc..Astept idei! Funda pentru. cele mai multee.Dar la care sa se uite multi useri!

Răspuns Câştigător
| dianis456 a răspuns:

Poti sa faci emoticoncerte, sa pui melodii cu videoclip, sa faci karaoke, sa pui melodii cu lyrics si sa faci tutorial despre editat poze, cum ai spus tu.

1 răspuns:
| AikkoxD a răspuns:

Search charlieissocoollike. Fă şi tu ca el, chestii de genu.