| krisztian2 a întrebat:

de curand mi-am facut un canal de youtube(http://www.youtube.com/channel/UCVyBnjijbOBn4tPbIJ20vQw? feature=mhee) unde postez diferite tutoriale (pana acum am 1 video) si am ramas fara idei, asa ca va rog sa ma ajutati cu idei despre ce as putea sa fac tutoriale sau videouri! Dau Fundaaa

Mersi!

Răspuns Câştigător
| SooJin a răspuns:

Eu am deocamdata un tutorial despre ceum sa ii pacalesti pe amicii tai.Incearca sa desenezi ceva sau explica cum sa joci un joc de carti. Daca cunosti smecherii cu monedele posteaza-le sau incearca sa ii inveti pe incepatori sa instaleze programe, sa caute pe google, sa isi schimbe imaginea de profil etc.Toate sunt tutoriale si sunt multe posibilitati! Funda puppy dog eyes te roog