| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vines, ce ponturi mi-ati da?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Să fii original și să nu-ți pese de ce zice lumea.

| alexandru0sorin a răspuns (pentru OnuOnulică):

Pai daca nu-i pasa de ce zice lumea de ce iar pasa de ce zici tu man? asta e sfat in contradictoriu cu el insusi. e important in opinia mea sa stii care sunt sfaturi bune si care nu, uneori ce zice lumea e bine spus.

| OnuOnulică a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Mă refeream la faptul că să nu îi pese de părerea negativă a haterilor în momentul când îl critică și că ar trebui să știe că lumea e rea...nu trebuie pus la suflet orice amănunt inutil.

| Razvanrazvanraz a răspuns:

Sa itifaci niste promovari impreuna cu videouri si gat eu am 1230. 00de abonati