| Comi2001 a întrebat:

Vreau sa-mi dati niste coperti pentru facebook cu hockey
fiindca am o pagina de hockey!

Răspuns Câştigător
| Comi2001 explică (pentru cami0405):

Imi zice ca trebuie sa aiba cel putin 399 pixeli latime

| cami0405 a răspuns (pentru Comi2001):

Ai salvat imaginea in calculator si ai incarcat-o la cover? Trebuie sa-i dai direct pe imagine click si ''setare ca poza de cover''

| Comi2001 explică (pentru cami0405):

Am dat save image as... apoi m-am dus la facebook si am dat adauga coperta apoi incarca o fotografie

| cami0405 a răspuns (pentru Comi2001):

Nu trebuie sa o salvezi in computer.Dai click pe ea si acolo e un buton mare verde pe care scrie ''Use as my facebook cover''Dai pe el.Pe urma te duci la fb, dai schimba coperta si poza e la''Alege fotografii''

| Comi2001 explică (pentru cami0405):

Mie im iapare doar incarca o fotografie