| GeorgePiticul a întrebat:

ziceti-mi si mie niste jocuri frumoase pentru android.am android 2.3.6.Telefonul meu este Samsung Galaxy Mini 2.

Răspuns Câştigător
| Silviuc69 a răspuns:

Angry birds space,cut the rope,crazy kangaroo,doodle grub,doodle jump,draw some, fruit ninja, fruit slice, mine gold 2, speed moto, temple run, xcity etc

1 răspuns:
| printesaalice28 a răspuns:

Si eu am tot Samsung Galaxi Mini 2. ma joc cel mai mult: Flappy Bird (il gasestie doar pe mobogenie sau google play, din restul programelor este scos pentru ca inventatorul a primit amenintarii pe twitter cu moartea etc.), subway surf, pou, slice ice, oneT Draw, talking Angela, temple run, temple run 2 si survivalcraft demo.(e minecraft dar poti sa te joci doar 15 minute, pe urma il stergi sau incepi iar o lume noua)... cam astea au fost, sper ca te-am ajutat!