| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Am o intrebare : Cand doresc sa postez pe facebook un mesaj pentru. o vedeta, mesajul de ce nu imi apare? Ce si cum trebuie sa fac? Imi apare mesajul atat timp cat sunt online pe facebook, iar dupa ce ies, mesajul parca nici nu a existat. Ce trebuie sa fac? Din atatea mii de oameni (fani) reusesc sa posteze, si mie postarea nu imi apare crying. sad Este o pagina de tip Like nu scrie Adauga prieten. Problema e de ce nu imi apare mesajul. Va rog ajutati-ma si explicati-mi. sad Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa intri pe peretele paginii respective, tu poate postezi pe wall.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ASIGURATORUL Dar pe peretele paginii respective postez... sad nu pe wall

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ ASIGURATORUL Sau explica-mi cum se procedeaza, ca poate nu stiu... sad