| andtim a întrebat:

Salut tuturor! Am o mica problema: as vrea sa-i fac o cana personalizata prietenei mele si nu am nicio idee ce as putea scrie pe cana. Vreo sugestie, ceva? big grin Va multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| aalleexandra a răspuns:

Cea mai scurta amintire
Nici nu poate exista
Decat cele 5 cuvinte:
"Te iubesc nu ma uita"...

Cand stai la masa si bei o cafea aduti aminte de prietena ta.

Trei ingeri au grija de tine: iubirea, fericirea si norocul. Dar daca vei avea vreodata nevoie si de un al patrulea, aminteste-ti de mine... prietenia!

Cand v'a bate vantul
Peste parul tau
Sa'ti aduci aminte
De numele meu.
Irin@

O broscuta mititica a sarit pe-o pietricica si-a strigat in gura mare (numele)este cel/cea mai tare

Sunt frunze ce nu cad
Atunci cind vîntul bate,
Sunt prieteni ce nu se despart
Chiar dacă sunt departe.

Cand vei fi mireasa si vei bea cafea sati aduci aminte de prietena ta:X:X:X:X:

Nu iti trimit acest mesaj cu o ocazie speciala. Vreau doar sa-ti aduci aminte si de mine, mi-e dor de tine!

Ca o pasare sa zbor
In ziua cea albastra
Sa nu uiti niciodata
PRIETENIA NOASTRA

Nu ma uita se numeste o floare
Nu ma uita se scrie-n scrisoare
Nu ma uita se spune mereu
Nu ma uita iti spun si eu

sper sa te ajute happy

| stefanutza27 a răspuns:

Poti sa ascrii trupele sau cantaretii ei preferati, lucruri gen BFF sau CMBP numele ei numele tau, data ei de nastere si aici mai poti adauga lucruri siropoase gen: Aceasta este ziua mea norocoasa pentru ca s-a nascut cea mai buna fiinta dun Univers sau poti sa dai acel citat din Shakespare: Un prieten adevarat este cel care te cunoaste, cel care te lasa sa cresti si cel care nu uraste ceea ce ai devenit.

| rutare a răspuns:

Pai ai putea scrie ceva de genul "Iti multumesc pentru ca existi in viata mea si pentru ca ma ajuti sa inteleg ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit" Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am doua cani, una pentru mama si una pentru tata pe care scrie: Pentru cea mai buna mama" si " Pentru cle mai bun tata".Asa poti scrie si tu:'Pentru cea mai buna prietena" sau poti scrie:"Nu scapi tu de mine:BFF-ul tau :D" sau poti face doua cani care au numele vostru si care se unesc cumva(in genul asta):
http://www.google.ro/......tp?/imgres

cam atat... funda?:D

| ღღBomBonikDeYuTauღღ a răspuns:

Uite niste texte:pentru ca ai fost alaturi de mine mereu...
pentru o prietena adevarata
sau texte mai lungi :nu am averi dar am o prietena care ma suna sa imi spuna : ai grija de tine ba...noapte buna"
prietenia inseamna sa fii alaturi de prieteni nu cand au dreptate ci atunci cand gresec

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
♥Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte Te Iubesc Si Punct!

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata`

Cand prietenii sunt cei adevarati, ei reprezinta cel mai sigur lucru din lume.

Un prieten este cineva care te stie pe dinafara si inca-i mai place ce vede.

Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate sa dau ce-i mai bun din mine.
atat stiu fundita te rog:O3

| B285147 a răspuns:

Nici nu stiu scrie-i Pe tine te voi iubi mereu