| JustinLoveBianka a întrebat:

Buna,
deci.se apropie ziua de nastere a prietenei mele si nu am nici o idee ce sa ii iau. Aveti vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| iSharan a răspuns:

Ceva ce nu i-ai mai luat de mult si in acelasi timp sa o surprinda foarte mult(nu stiu c gusturi are) sau ceva in miniaTURA

11 răspunsuri:
| Deyutza a răspuns:

Dacă este cea mai bună prietenă a ta:
-o pernă pufoasă
-o ojă colorată
-un album pentru. fotografii cu voi
-un ceas
-bijuterii
-in oraşul tău trebuie sa fie un magazin in care personalizezi lucruri(ex:cană, tricou, pernă cu poze cu voi două)
acum depinde şi de ce gusturi are ea...happy

| KoreaJapan a răspuns:

Ar trebui sa ne povestesi,mai intai, despre personalitatea acesteia, pentru a-ti da un sfat. Nu fiecare fata are aceleasi preferinte...

| PrincessConsuela a răspuns:

Acum depinde si de ce ii place. Ca tot vine si martisorul, ai putea sa ii cumperi ceva simbolica. Pe lanaga asta are merge si o bluzita, o pereche de colanti, blugi, o camasa draguta, adidasi, poate o pereche de cizme ca tot nu se lasa iarna. Sau o caciula, fular, rimel, parfum, ruj sau un set complet de make up. Niste accesorii ar fi chiar dragutehappy. Eu as fi in culmea fericirii, dar depinde. Sunt doar sugestii. Nu iti cunosc prietenabig grin.
Daca iti permiti merge si un smartphone, sau un mp3/4 sau un aparat de fotografiat dar nu prea cred ca e o idee tocmai bunalaughing

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Un album de muzica

| Sally06 a răspuns:

O carte, o cutie de praline milka I love you

| xDandreutzaxD a răspuns:

Aceasta e alegerea ta dar daca o cunosti bine si stii care ii sunt preferintele ai putea alege si singura.SUCCEShappy

| Elenutsaaaa a răspuns:

Poi ai putea sa-i faci un cadou o poza cu voi.in rama.si/sau o inima de plus:Xcred ca o da`i placa:X. Funda?batting eyelashes

| AngeLofDeaD a răspuns:

Pai iai putea da o perna mare in forma de inima cu poza ta, un tablou cu o poze cu voi doi un plus mare mare mare si un buchet de flori un set dee parfumuri etc sper ca te-am ajutat

| Anca_2558 a răspuns:

Pai. in primul rand 'Buna' si tiewave. in al doilea rand, are vreao colecite ceva un hobyy, ce ii place ei daca ea este mai fashion i-ai putea cumpara ceva pe gusturile ei daca stai bine cu bani o poti duce undeva sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.happy

| mihaela_8731 a răspuns:

Poti sa-i cumperi haine, bijuteri gentii