| printesatha69 a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa ii spun prietenei mele ca nu am nicio idee cum fac adrese de mesenger.
As vrea sa o mint si sa ma creada(e cam neiteligenta)
Sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 dAcA nu e prea inteligenta iti sugerez sa o lasi mai moale cu prietenia voastra. Prostii is periculosii... Ce face un prost nu rezolva 1000 de desteptzi. In legatura cu adresa de mess.
Da pe Goagal un Sarci la yahoo! messenger. Downloadeaza programu' dupa care dai la Get a new Yahoo! ID-> si iti faci cont.
fundita?:O3

3 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Fi atenta da'mi add la mess si te ajut andy_Devil94,,,

| Ascendent a răspuns:

De ce nu ii spui mai bine ca nu ai nici o "idee" despre cum sa scrii si sa vorbesti? rolling on the floor

Daca ai putut spune asta despre prietena ta inseamna ca relatia dintre voi nu se numeste nicidecum "prietenie".

| printesatha69 explică:

Draga tudorstefan nu intelege gresit ca am o anume prietenie cu fata asta. nu o supor dar spune ca (ea)si-a pus net si de fapt nu are bani nici sa treaca strada. sfatul parintilor este sa nu ii fac adresa de messenger