| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am o problema cu yahoo messenger:nu pot transfera si nici primi niciun fel de fiser.Am instalat toate versiunile de yahoo mess, am dezactivat firewallul, am dezactivat chiar si antivirusul, insa tot nu merge.Imi da eroarea : "A problem occurred while transferring the file.The transferr has been stopped". Stie cineva ce poate fi? cum as putea sa rezolv problema asta? Am curatat si registry, am facut tot ce se putea.nu merge

2 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Ce antivirus ai dezactivat? Ce aplicatii mai rulezi simultan cu mess-ul?

| Lucifer a răspuns:

De cateva luni, nici eu, nici alte 4 cunostinte ale mele nu pot transfera nimica prin messenger. Cel putin nu prin Yahoo messenger 10. Nu e nici de la firewall, nici de la antivirus, nici de la router /modem, switch sau lan. Problema este de la server