| alfadog2 a întrebat:

Salut tuturor,

Doresc sa-mi fac un site simplu in html sau php (nu conteaza care).

Am incercat m-am strofocat zilele acestea sa fac un formular si anume, doresc sa pot face:
-nume
-prenume
-fisier upload

Doresc ca utilizatorul dupa ce completeaza campurile afisate, atunci cand da click pe trimite, sa fie redirectionat catre paypal si sa plateasca suma de 12 euro, iar dupa aceea sa primesc eu pe mail tot ce a completat in formular.

Upload-ul la fisier sa fie obligatoriu

Cum pot face acest lucru? ma poate ajuta cineva?
Multumesc frumos.

1 răspuns:
| eugenl a răspuns:

Documenteaza-te foarte bine. Pe netul asta sunt destule informatii care sa te ajute. Eu m-am descurcat cu un programel WebPageMaker dar nu stiu la ce vresiune a ajuns si daca se pot face si formulare