| Dimeth0988 a întrebat:

Salut tuturor! imi puteti zice si mie cum pot sterge o intrebare de pe TPU.

Răspuns Câştigător
| camiitsu a răspuns:

Dai acolo la intrebarile mele, dupa in dreapta la fiecare intrebare apare cate un"x" dai pe el si o stergi! funda?:*

1 răspuns:
| DaftPunk a răspuns:

Salut,

Tot ce trebuie sa faci, intri la "Intrebarile mele" (Unde scrie "Logat ca alexadolfaxi)
Sub intrebare ai un buton cu rosu pe care scrie "Sterge". Apesi pe el, scrii motivul pentru care vrei sa o stergi, vei primi un mail de confirmare, iar tu vei da click pe acel link.

Pentru nelamuriri da-mi un reply

Succes!