| Twp3w a întrebat:

cum se sterge o intrebare? dau funda celui care imi zice cum sa fac kiss

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Raportezi cu drepturi de autor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai un click sus in dreapta la Contact. big grin si rogi sa iti stearga niste intrebari( ii dai linkul intrebarilor)