Întrebare recomandată | takamura a întrebat:

Salut tuturor. Stie cineva unde sunt cursuri de manga in Romania?

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Da in Bucuresti.
Locaţie B-dul N.Balcescu nr.9A et.1 ap.2 Sect.1 Bucuresti, Bucharest, Romania
Telefon 021 350 5850
E-mail office@japoneza.com
Site web http://www.scoala-japoneza-sakura.ro/

5 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Funda?

| Marily1997 a răspuns:

Da stiu eu in China pe strada care traiesc eu estebig grin!

| Mk01 a răspuns:

De ce nu înveţi de pe net? E mai uşor şi Youtube şi Deviantart sunt pline de astfel de tutoriale.

| Mέℓℓ a răspuns:

Daca stai in capitala, da, dar daca nu, n-are rost, mai bine inveti de pe net sau te uiti la foarte mult in japoneza si inveti.Cel putin la verisoara mea a functionat. Succes!

| Den30 a răspuns:

Este destul de posibil sa fie in Bucuresti. Asa am auzit dar nu este nimic sigur happy