| gabby1999 a întrebat:

Salut tuturor! Vrea sa va intreb ceva...
Eu am net prin cablu, dar am am si un ruter cu care dau net la un var de peste drum si vreau sa stiu o chestie...
De ce atunci cand el intra pe un server cs1.6 eu nu ma pot conecta?
Este si invers, cand eu sunt pe server de cs1.6 el nu poate intra.
Vreau sa stiu daca e din ruter,ori din serverul respectiv pentru ca pe alte servere putem intra, numai pe un anumit server nu merge. Ms anticipat! happy
Astept raspunsuri+dau funda.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cs consuma mult.Preia o mare parte din semnal.Asta e problema la wi-fi.

| lpavel a răspuns:

Probabil este din cauza netului prea slab! Incercati sa vizionati pe youtube un videoclip amândoi in acelasi timp daca va merge la amândoi fara probleme atunci NU este din cauza netului si puteti cauta in continuare rezolvarea problemei dar daca la unul din voi nu va merge este din cauza netului ca este slab, atunci nu va ramane altceva de facut decat puneti amândoi bani si faceti un abonament pe un net mai bun! Bafta!

| gabby1999 explică (pentru lpavel):

Nu netul nu e slab. am incercat si asta.si n-a mers

| lpavel a răspuns (pentru gabby1999):

Ce nu a mers? Clipurile pe youtube sau jocul?

| gabby1999 explică (pentru lpavel):

Jocul.