| DarkFlash081 a întrebat:

Salut uitati problema mea fratele meu are un joc tare si nu vrea sa mi-l dea daca folosesc TeamViewer pot sa ma joc jocurile din calculatorul lui in calculatorul meu?

4 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Dapwinking te poti folosi de pc-ul lui ca si cum ar fi al tau.dar vezi ca are o parola, deci daca ii bagi programul trebuie sa stii parolawinking

| grgdlk a răspuns:

Nu, TeamViewer nu vede jocuri filme asta daca n a iesit vreo versiune care sa faca asta, si chiar daca ar vedea ai juca cel mai sacadat joc posibil! dar de ce nu faci tu rost de jocul ala din alta parte, sau cand nu e atent baga un stick si copiaza l, si apoi il si stergi din pc ul lui sa i arati cine i sefhul

| iler a răspuns:

Softurile de Remote asistance sau Remote control sint concepute pentru a interactiona cu un computer aflat la distanta, Team Viewer se descurca de minune la asta fara mari eforturi din partea userului.
Team Viewer poate sa transfere si fisiere intre cele doua computere conectate, acesta dispune de un file manager asemanator cu Total Commander, dar nu este atit de complex ca acesta.
R: nu te poti juca folosind un remote asistance.

| RuxandraCojocaru a răspuns:

In principiu o sa poti juca.dar o sa ai nevoie de o parola si un username din partea lui din cate stiu eu