| cincizeci a întrebat:

Unde v-a placut cel mai mult in excursii in afara tarii?

Răspuns Câştigător
| Flöricicä a răspuns:

Aproape peset tot pe unde am fost am avut ceva de vazutsmugDar,daca ar fi sa ma mai duc odata,acele locuri ar fi:Viena:X:angryaustria),Munchen(Germania),Paris+Disneyland(Franta, asta cred ca stia oricine), bruxelles(belgia) si rotterdam(Olanda)laughingin grecia n.am fost inca dar mi.as dori tare multhee hee

6 răspunsuri:
| AleD a răspuns:

Paris:X,greciahappy

| Ro_3405 a răspuns:

Monaco:X

| cryingfortheangels a răspuns:

Toronto

| Abcd_3874 a răspuns:

Ibiza

| AlinaCurca a răspuns:

Viena :X

| andreeateiubeste1992 a răspuns:

Pai cel mai mult ar fi in franta in antibes,monaco, cannes, nissa toate care sunt in zona coastei de azur a si america l.a a fost cea mai frumoasa excursie din anul asta iti recomand