| xCatastrophe a întrebat:

Scuze ca am devenit puturoasa si pun atatea intrebari`!laughing puppy dog eyes
Ok deci vreau niste trasee de excursii de 2 zile[pentru ca mergem si la scoala] dar sa fie undeva in oltenia sau in vestul tarii. Ma rog nu ma pricep la zone`! chatterbox
Sa fie ceva in afara modovei[Nu Lacu` Rosu sau Sf Ana sau brasov. Ceva mai nou]`!

1 răspuns:
| gabygi a răspuns:

Vrei sa vii in vestul tarii? nu iti dau trasee dar locuri extrem de frumoase

1 lacul dracului (daca ai auzit nimeni nu-i da de fund ncici cei mai tari scafandri)
2 cheile nerei ( ochiul bei etc )
3 semenicul
4 Cabana 3 ape de langa brebu nou dupa resita treci pe la barajul valigm garana, si Cabana # ape este un lac superb merita