| paullaloriy a întrebat:

Va rog ajutati-ma. In 6 iulie este ziua mea de nastere fac 13 ani si nu prea stiu ce activitati sa fie. Deci fara cluburi si prstii din astea. Sunt serioasa... aa si fara ascunselea :d va rog dau funda voturi ce vreti voi. A si daca sunt jocuri mai complicate explicati-mi pls cum se joaca. Mersi big grin

1 răspuns:
| AWSOMENESS a răspuns:

Eu la 13 ani mi-am chemat 10 prieteni la mina acasa, ne-am jucat monopoli, nu te supara frate, twister. Dupa o ora am pus muzica tare si am dansat fiecare cum a putut. Toti au zis ca a fost o petrecere beton. La multi ani pentru 6 iulie si sa ai o zi frumoasa :*!