| delena a întrebat:

Buna!wave
In primul rand va doresc Craciun fericit si La Multi Ani!
In al doilea rand am nevoie de cunostintele voastre, daca vreti sa ma ajutati!
In seara asta prietenii vin la mine ca sa faca Craciunul si vreau si eu sa stiu ce jocuri sa ne jucam. explicati-mi si cum se joaca.
Dau funda pentru cele mai multe!:*

1 răspuns:
| Andra00009 a răspuns:

Pai puteti sa va jucati nu te supara frate, piticot, remi...
apai baba oarba, niste jocuri cu mere. ex puneti cateva mere intr-un bol cu apa si trebuie sa luati fiecare cat mai multe mere cu dintii. fara a folosii mainile.:d va fi amuzant.:*