| AudiMclaren a întrebat:

VA rog frumos ajutati-ma si pe mine mi-am uitat parola de la mess si nu mai stiu nici mailul alternativ...Cum sa fac ca sa-mi descopar parola? VA rog frumos ajutati-ma! Dau Funda si Vot numai ajutati-ma

12 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Incerc sa te ajut eu.dar sigur e id-ul tau?

| Marin23 a răspuns:

Aveai 2 intrebari care puteai sa le pui tu pentru chestia asta in caz ca iti uiti parola, dar alea nu sunt prea importante trebuie sa stii doar raspunsurile care le-ai pus tu.
Daca nu ai dat tu nici un raspuns la acele intrebari n-ai ce face.
Asa se intampla cand va faceti id-urile cu indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate, doar daca gasesti un hacker sau incerci sa iti amintesti veche parola. Funda?

| Luciano2b2 a răspuns:

Introdu id-ul si acceseaza "forgot password", aceasta actiune te va trimite pe yahoo exact acolo unde iti schimbi parola, indiferent ca o stii pe cea veche sau nu.

| AudiMclaren explică:

Da

| AudiMclaren explică:

Deci sigur e id-ul meu jur vrei sa-ti dau id-ul?

| AudiMclaren explică:

Petrica111 te rog frumos ajuta-ma deci te rog din tot sufletul si acum daca vreau sa-mi fac alt id nu stiu ce imi cere.dar te rgo eu mult ajuta-ma

| petrica1111 a răspuns (pentru AudiMclaren):

Da-mi id-ul

| petrica1111 a răspuns (pentru petrica1111):

Te ajut cand vin de la scoala.

| AudiMclaren explică:

Petrica da cu cum ma ajuti ai hack sau ce?

| petrica1111 a răspuns (pentru AudiMclaren):

Tu da-mi id-ul si un alt id cu care sa vb

| AudiMclaren explică:

Pai ai hack petrica?