| orman a întrebat:

Salut va rog sa ma ajutati si pe mine.Azi m-am apucat sa fac un site cu joomla si problema este urmatoarea.Cum fac sa adaug http://i55.tinypic.com/20o9yu.png uitati cum este acolo in dreapta o sectiune de acea nu stiu cum sa-i zic si sa scriu ce vreau eu in ea.Va rog ajutati-ma... dau fundita:D urgent plizzzzzzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| VideoZum a răspuns:

Salut, ce vrei tu sa faci se numeste "modul", pentru a adauga ceva acolo, trebuie sa urmezi urmatorii pasi: mergi in www.siteultau.ro/administrator, dupa care dai la Componente->Banner->Clienti(creezi 1 client, nu are importanta), dupa care merge la categorii, faci o categorie, dupa care merge la BANNERE, si in final, dupa ce ai facut toate astea, mergi la Manager Module, in dreapta sus, alegi Add/Nou, creezi un nou modul, acolo alegi ceea ce vrei sa adaugi in pagina respectiva, adica banner, cod html personalizat, unele componente, autentificare. etc multe altele. In caz ca intampini probleme nu ezita sa ma contactezi, YM ing3rasu01 Bafta