| Anna1996_7323 a întrebat:

Hey TPU!
Am o problema si vreau sa ma ajutati daca aveti placere. Am pus cateva kg an plus si nu stiu cum sa le dau jos.Va rog daca stit un regim ceva ziceti-mi.
Plizzzzzzzzzzzzzz dau FUNDA
Soryyyy de categorie.

Răspuns Câştigător
| cryng a răspuns:

Nu manca prajeli si dulciuri. pune accentul pe supe, legume, lactate, fructe, multe lichide si nu manca mai mult de3 felii de paine pe zi.eu am slabit 11 kg asa in mai putin de o luna

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai nu mananci dupa ora 7. Faci max 20 de abdomene pe zi.[dimineata].Sa renunti la [chipsuri,fast food, cicolata].Si sa mananci in cantitati mici si des. Funda, trg?

| Virkno a răspuns:

Dulcurile ar trebui sa le eviti si painea adica ce mananci sa nu mananci cu paine iti zic o sa ti se para banal dar chiar conteaza, si fara mancare fast-food.

| metehne a răspuns:

Incearca sa renunti la dulciuri, paine si tot ce contine grasimi.Fa sport maxim 1 ora pe zi.Si bea multa apa.
Seara incearca sa inlocuiesti cina cu un fruct sau o leguma.

| Kamaaa a răspuns:

Uite stiu un regim mai mult furat ca sa pot spunelaughing
Consuma timp de o luna lamai in exces nu limonada pur si simplu sa le mananci cu zahar daca te deranjaza gustul acestora. Lamaile iti strang stomacul care o sa ceara cat mai putina mancare, iar tu o sa slabesti intr-o luna chiar 5 kg acum depinde cate lamai consumi si cata mancare. Incearca nu strica :*