| Andries_Alexandru_1996 a întrebat:

Salut vreau sa fac un pokemon hack si nu ma pricep la scripturi mai deloc daca cineva ma poate invata bazele, sau ajuta(The Story si Mappingu il fac eu ) contact buny768

3 răspunsuri:
| robert1232312 a răspuns:

Sall exista vreun joc cu pokemon online daca da te rog sa-mi zici si mie site
mersi

| Andries_Alexandru_1996 explică (pentru robert1232312):

Sall exista foarte multe versiuni online eu am jucat cateva si chiar daca lumea(competitia alte jocuri online) spun ca e cel mai rau joc online, eu il recomand pe PWO(Pokemon World Online) http://www.pokemonworldonline.net/

| robert1232312 a răspuns (pentru Andries_Alexandru_1996):

Mie mi-a placut pokemon la TV si cred ca imi place si jocul.Ms mult