| dudy99 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva: o sa imi fac ziua de nastere si nu am idee unde sa mi`o fac( Locuiesc in Bucuresti). nu conteaza cat costa. Multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Aolo.Gandeste un pic thinking! Poti sa ti-o faci la laser megazone ( cauta un pic pe google.ro ) si va fi super tare. AColo si-a facut varamiu happy. Poti sa ti-ofaci si la McDonald's. Te kiss

2 răspunsuri:
| dudy99 explică:

Mersi mult : imi plac raspunsurile amandurora si nu stiu pe care sa o aleg:d.o sa ma mai gandesc putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Daca ai pana in 18 ani la McDonalDs dar daca ai peste la diferite restaurante speciale! Uite:http://www.hotelmarshal.ro/
funda te rogg?

Pa, pa!