| Anissuca a întrebat:

Cum sa-mi fac ziua de nastere? Nu am nicio idee stralucita. Nu vreau sa chem foarte multe fete la mine acasa ca am niste vecini groaznici. Poate sa iesim undeva... sau nu sstiu... ma ajutati, va rog?

Răspuns Câştigător
| xoxxxoooxo a răspuns:

Poti rezerva o sala de restaurant, un DJ si ar fi totul cel putin ok. Daca nu iti permiti, ati putea iesi intr-un parc de distractii sau la un film.
Bafta si la multi ani kiss!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă părinţii tăi sunt de acord, poţi inchiria un restaurant. Ar fi o idee să le duci pur şi simplu la o pizza fără să inchiriezi, dar va fi un pic aiurea. happy Acum, depinde cum preferi şi ce-ţi permiţi.

| Licurici07 a răspuns:

Poti iesi in club cu fetele, la restaurant, la o cafenea, in orice caz trebuie sa fie intr-un loc in care sa te distrezi. Si atata timp cat esti cu prietenele tale, cu siguranta te vei distra.

| Cigarette69 a răspuns (pentru Licurici07):

Cum naiba sa ti-o faci in club sau la cafenea?! Fata asta a spus ca are 13 ani. Doamne fereste. Ganditi cand spuneti...