| xlr8rq1 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un vlog gent tequila sau doza de has dar am nevoie de cineva care sa ma ajute cu editarile filmarilor si de cineva care poate sa-mi faca un into muzicaltongue

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Degeaba faci, n-o sa ai succes, si iti garantez astahappy.

| xlr8rq1 explică (pentru unknownn):

De unde sti tu ma?
Du-te naibi de cocalar anonim ca nu imi spui tu mie ce o sa fac sau ce se va intamplastraight face...

| xlr8rq1 explică:

Salut din nou!
Tocmai am facut un video introductiv cu cateva date si un challange cu cacao:D
Linkul:http://www.youtube.com/watch?v=lO-76jn52X0&feature=youtu.be

| xlr8rq1 explică:

Comentariul ala ii pentru undefined975 k a zis ca o sa fiu praf si nu o sa-mi iasa nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Warw723 a răspuns:

Da ma la dat, dar nu mai ti minte ca a spus ca si-a incarcat pagina ei de yahoo si de aia si la schimbat?

| liviu9898 a răspuns:

Salut!
Pai hai sa vedem...
-In primul si in primul rand trebuie sa te gandesti la o tema(sa fie cu glume,interesanta, distractiva etc.)
-Apoi sa iti faci un site/blog(trei sa ai experienta)
-Montaje video
-Ai nevoie de mult mult timp
-aaa, chiar, poti sa iti faci doar un simplu canal de youtube
-Un titlu al vlog-ului
-Si multi abonati(cu like-uri, subscribe)
Gandeste-te bine(eu nu te descurajez, din contra te incurajez)
Mai tinem legatura...
Pa! Succes!