| alexxxxxxxxxx a întrebat:

vreau sa-mi iau o tableta
nu am incredere in Allview si eboda
vreau sa imi iau tableta

Tableta ACER Iconia B1, Wi-Fi, 7", MTK 8317 Dual Core 1. 2GHz, 8GB, Android 4.1
sau

Tableta Asus MeMO Pad ME172V-1B063A cu procesor VIA WM8950 1.0GHz, 7", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, Android JellyBean 4.1
care e mai buna? mai mult de 500 lei nu pot sa pun
pe un procesor de 1ghz cum merg jocurile? merge un gta sau un nfs?
daca aveti alte sugestii de tablete..va rog sa mi le spuneti

13 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Acerul e 650 ron, deci n-o s-o vrei. http://bit.ly/1bGFJGl
Asus memo pad e 600 dar daca te grabesti o prinzi la oferta:
http://bit.ly/1koL7mG
Daca vrei sub 500 ron, poti alege oricare din astea:
http://bit.ly/1bGG2kw
Am testat de curand viva q7 si e mai mult decat buna, oricare din alea poti s-o alegi, merge ce-ai spus foarte bine.

| alexxxxxxxxxx explică (pentru CM7YRE):

Deci ce imi cumpar?

| CM7YRE a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Ce iti cumperi? Tableta...care-o vrei, ti-am facut o selectie, ia-o pe care o vrei http://bit.ly/1bGG2kw, ti-am zis q7 merge super rapid.

| alexxxxxxxxxx explică (pentru CM7YRE):

Dar Asus memo pad cum este? e buna la jocuri? merge rapid?

| CM7YRE a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

E buna. Orice tableta e buna, depinde ce jocuri o sa rulezi pe ea. Ia oricare din exemplele alea, daca nu-ti palce ia ce ti-ai stabilit tu.

| alexxxxxxxxxx explică (pentru CM7YRE):

Jocuri gen nfs, temple run sa mearga perfect, minecraft o sa mearga bine? ...mersi ca ma ajuti

| CM7YRE a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

N-am de unde sa stiu cum ar merge alea, teoretic, fiind jocuri "micute" ar merge mai mult decat bine. Eu ti-am recomandat ce modele sunt mai bune, de-acolo, iti iei ce vrei.

| alexxxxxxxxxx explică (pentru CM7YRE):

Da dar nu stiu saca sa imi iau Allview.e de incredere?

| CM7YRE a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Daca o iei logic nimic nu e de incredere. Daca iei "cel mai de incredere produs" si in 5 minute se strica? Valabil si invers. Repet pentru ultima oara "iti iei ce vrei"

| alexxxxxxxxxx explică (pentru CM7YRE):

Nu am mai avut tableta pana acum.si nu ma pricep.
ajuta-ma te rog

| CM7YRE a răspuns (pentru alexxxxxxxxxx):

Ti-am scris de cateva ori dar nu citesti, ori eviti:
"poti alege oricare din astea:
http://bit.ly/1bGG2kw "
Ia ce iti place, acolo sunt cele mai bune, tu ia-te doar dupa aspect.

| alexxxxxxxxxx explică:

Pe altex am gasit-o cu 500 lei

| alexxxxxxxxxx explică:

Asus memo pad e buna la jocuri? gen nfs, temple run,? iti dau funda daca ma mai ajuti...

Întrebări recente