| Mary571 a întrebat:

Am o tableta woxter care nu mai merge bine si m-am gandit sa o dau pe piese in madrid dar nu stiu pe nimeni care ar vrea sa cumpere o tableta pe piese.Vreau sa o dau in Madrid. Tableta este marca woxter.Si cam cat as primi? M-am gandit ca banii de pe piese adunati cu inca o suma de la mine sa imi iau alta marca Samsung galaxy lite 7. Tableta aceasta este buna.Multumesc si imi pare rau ca v-am cam ametit

1 răspuns:
| Florian_Geany_1972 a răspuns:

Pai pe tableta primesti vreo 6 mil, maxim.Tu decizi pretul. Sper ca te-am ajutat big grin