| cr1571n3l a întrebat:

Salut, vreau sa spun ca urasc Toate vedetele disney in special : Miley Cirus cea mai proasta cantareata, inclusiv pe vedetele Romanesti, voi ce credeti? cum sa nu va enerveze asemenea tampiti\tampite?
...mai ales ca: se dau mari, sunt superficiali, enervanti, prosti,,, mai ales ca Justin Bieber un mare tampit care e obsedat de sine insusi(de imaginea lui). VOI CE SPUNETI? am dreptate? cum puteti fi fani acestor discreerati?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nici eu nu o suport pe Miley e foarte enervanta si foarte urata.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actorii/actritele romanesti care au facut filme vechi western si de comedie sau actiune nu sunt asa dobitoci cum zici tu ci au fost cineva pe acele vremuri si acum mai sunt admirate de putine persoane, cele disney nu imi pasa.

| ShiNee a răspuns:

Esti prost! straight face [ app, cand zici vedetele romanesti, nu e nevoie sa scrii romanesti cu majuscula si corect e descreierati- e creier nu creer]
De ce urasti toate vedetele? ele joaca un rol deci nu poti sa spui ca le urasti pentru ca nici nu le cunosti de fapt [ala nu e comportamentul lor de zi cu zi] eventual ai putea spune ca nu iti plac desenele animate si atat, dar nu trebuie sa te crezi superior mai ales ca nu te poti pune in locul lor[nu e usor sa fii un om oarecare dar nu e usor nici sa fii o persoana importanta, urmarita la fiecare pas de camere, sa fii mereu la repetitii, si sa mai ai timp si de familie si scoala.] Cine ti-a zis tie ca Justin Bieber e obsedat de imaginea lui? nu e normal sa vrei sa arati bine atunci cand apari in public? mai ales ca este cunoscut.
Iti omori timpul gandindu-te la altii.esti invidios cumva? nu inteleg cum poti sa spui ca urasti toate persoanele astea daca ele nici nu stiu de existenta ta, deci nu ti-au facut nimic.
Dar inchei la fel : esti prost!

| Bianka a răspuns:

Nu.nici mie nu-mi place Miley sau Justinwinking
Dar nu am dreptul sa vorbesc despre ei asa cum o faci tustraight face Adica, sunt si ei oameni si gandeste-te ca au muncit(macar un pic) ca sa ajunga unde sunt, deci se poate sa fie si enervanti, superficiali si se poate sa aiba aere sau "fite" dar sunt persoane mai bune decat tineoh go on

| cr1571n3l explică:

Si...nu am vrut sa spun ca urasc toate vedetele romanesti, ci doar curvele si cocalarii si gayy de la tv.atata tot.mai ales nicoleta luciu, o mare curva proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urasc disney channel, si pe cei de acolo, mi-e dor de desenele copilariei...

| ioanaaa_1437 a răspuns:

Da chiar ai impresia ca pe noi ne intereseaza ceea ce crezi tu despre toate vedetele Disney? Chiar ai impresia ca pari mai inteligent daca le faci in toate felurile pe aici? Ce-ar fi sa-ti insir si eu o lista cu injuraturi la adresa ta? Haa? Ce parere ai?smug.

OMG straight face asta`i Romaniawinking