| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu cum unii au devenit vedete?
si cum eu as putea deveni? Imi place s-a cant,dansez(hip-hop, break dance, si alte de genul asta ))
am deja 3 carnetele cu cantece in limba (rusa,romana,araba,engleza,rusa-romana, si unul in portugheza " Ai se eu tu pego")) stiu toate cantecele pe de rost, si acum mai scriu si invat *cand am timp liber*
Poate v-ati pus intrebarea de unde stiu cantece arabesi iata vara se termina si vin iar in MOldova (or.Chisinau),daca stiti pe cineva(poate aveti cunoscuti ) care caut s-a faca noi vedete...^^poate credeti ca e ridicol,dar eu serios vorbesc,AS VREA FOARTE TARE!
Sunt o fata cuminte,chiar mi-au spus oameni si necunoscuti, nu ma fac mare si tare, dar intelege-ti cat de TARE vreau!
puteti s-a vorbit cu mine in privat pe :
TPU in privat - (nume)- papushicaDulceee12
ask.fm- (nume)- ๑۩۞۩๑DiAnKa๑۩۞۩๑ (DiAaNnkA)
odnoklasniki.ru- (nume)-đĭลฑk ลړײ sau Diana gandapas

2 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Papusika Dulce, pune mana pe cartea de romana, lasa rusa, portugheza si araba... Si eu vreau sa ma fac regina Angliei, dar uite ca nu se poate...feeling beat up feeling beat up feeling beat up

| sarpeparsiv a răspuns:

Muzica doar talent cere, fa 1 clip 2 3 si pune-l pe youtube, si vezi ce zice lumea. Ai grija sa nu rada tara de tine.