| YnGeRaShMyCuTz a întrebat:

Am schimbat din greseala pe ask.fm limba din romana in araba si nu mai stiu sa o dau inapoi. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Te duci la questions, apesi pe o intrebare, si jos, in coltul din dreapta scrie Language:English. apesi pe aia si alegi limba dorita

5 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Dar in coltul din dreapta sus si acolo alegi limba.

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Intri pe wall...dai cu mousul cu rotita aia jos de tot pana nu mai poti pana apare treaba aia:"vezi mai mult" cred ca stii la ce ma refer, ei, si acolo sunt mai multe lucuri si apasa jos in dreapta si scrie mai ingrosat fata de celelalte, sper ca ai inteles, succes

| YnGeRaShMyCuTz explică (pentru ToțiPentruUnu99):

Pai nu scrie in romana "vezi mai mult"

| ToțiPentruUnu99 a răspuns (pentru YnGeRaShMyCuTz):

Scria in araba, mrg..in ce limba ai setat

| Victorita-Maria_Corleciuc_1997 a răspuns:

Intri pe Ask.fm dai in jos ceva timp si iti apare in dreapta jos : Limba, si o schimbi de acolo :*!