| cristian51090 a întrebat:

Salut.Vreau sa stiu daca e obrigatoriu sa merg la toaleta?

Răspuns Câştigător
| BlackFuneral a răspuns:

Nu e obligatoriu.
Daca vrei poti sa faci intr-o vaza sau pe oameni pe care ii urasti!laughing

7 răspunsuri:
| Geo4597 a răspuns:

Daca nu mergi la toaleta, ajungi sa faci blocaj renal, aceasta fiind o situatie extrem de grava in care rinichiul nu functioneaza din multiple cauze. Deci du-te la toaleta laughing

| gabitzuuu11 a răspuns:

Copil fara viitor

| AtateaConditii a răspuns:

Nu,poti sa mergi si afaralaughing

| x3Ad a răspuns:

Dacă nu vrei să te duci la toaletă îţi rămân 2 posibilităţi:
1)Fă pe tine.
2)Ia un pampers.

| Girbiii a răspuns:

Daca vrei sa faci pe tine nu e obligatoriu!laughing

| biiutza a răspuns:

Nu! (daca vrei sa porti pampers) laughingrolling on the floor

| AlExAnDrAallle a răspuns:

Nu e obligatoriu depindelaughinglaughinglaughing,, daca vrei cumparati pemparshappye mai eficientbig grin