| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca la 14 ani te poti angaja la impartit ziare, flyere, pliante multumesc... Funda + VOturi!

3 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Da,te poti angaja happy e o verisoara de-a mea si are 14 ani big grin succes >big grin

| xt9000 a răspuns:

Da te poti angaja doar trebuie sa gasesti lcul potrivit unde sa te angajezi.intreaba pe rudele tale sau prietei tai daca au cunostinte care lucreaza la asa ceva si intri mai usor.asa a facut un coleg la asigurari s eu la impartit brosuri

| girl4you a răspuns:

Da te poti angaja