| dee.hk a întrebat:

A lucrat cineva de aici ca promoter? sau ati impartit pliante/flyere? la ce firma? cum i ati contactat?

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu am impartit pliante. M-am dus la magazinele de la care mai vazusem pliante si i-am intrebat daca mai au nevoie de angajati; posturile erau ocupate dar m-au trecut pe lista de asteptare si m-au sunat dupa ceva timp.(de ex eu am impartit pliante de la Domo)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lucrat dar nu cu pliante ci in tinichigerie si vopsitorie auto