| Shadyy19 a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu cum a murit Proof si de ce. Multumesc.

1 răspuns:
| CossMii a răspuns:

Proof, cel mai bun prieten al lui Eminem a murit impuscat, pe data de 11 Aprilie, pe cand se afla intr-un club de langa orasul lui natal, Detroit! Proof, membru important al grupului de hip-hop din Detroit, D12, a murit pe data de 11 Aprilie, fiind impuscat mortal, in cap. Conform purtatorului de cuvant al politiei din Detroit, Proof (pe numele sau real: DeShaun Holton) a suferit o plaga impuscata in cap pe cand se afla in clubul CCC aflat la est de 8MILE Road. In momentul in care politia a ajuns la fata locului la ora 5 am, club-ul (care functiona ilegal) era deja gol, dar mai multi martori aculari au venit sa discute cu anchetatorii.