| IvanAlexx1998 a întrebat:

Salut
vreau sa stiu si eu cum imi pot face prietenii sa rada, ce fel de lucruri sau conversatii sa incep, sau cum sa spun eu, sa radem de cineva din cei de fata dar nu cu injuraturi si de-astea, un fel de discriminari care sa n-o faca pe persoana respectiva sa se simta prost si sa putem rade toti.

Dau funda creia care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| bogdanp a răspuns:

Hmmm...prietene,sa fii ironic nu e o treaba destul de usoara, trebuie sa o ai in sange putin!tongue Daca vrei sa fii ironic, umbla cu o persoana care chiar face caterinca, o sa inveti ceva de la el!winking

3 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Spune-le cât mai multe glume.

| Xennofull a răspuns:

Razi de mamele lorlaughing)..merge mereu.laughing

| andreeawtf1698 a răspuns:

Pai tu vrei sa fii mai glumet cand ii vezi tristi incearca sa ii inveselesti pur si simplu gandeste-te la chestii amuzante si apoi totull va veni de la sine p.s. sunt o fire glumeata(de gasca)si nu trebuie sa fac prea multe eforturi ca sa fiu asa