| uiteasa a întrebat:

Vreau sa sun pe cineva in Germania. Eu sunt pe Orange pe prepay si persoana din Germania pe Vodafone pe abonament. Daca sun eu cat ma costa pe mine si cat pe cel din Germania? Eu din Romania de pe Orange si el in Germania pe Vodafone. Merci mult! happy

1 răspuns:
| Lcris a răspuns:

Daca abonamentul este facut de catre Vodafone Romania, iti trebuie doar minute nationale, cel apelat fiind nevoit sa plateasca costurile roming. Daca abonamentul este facut in germ... atunci nu stiu preturile.